Arosha

AROSHA


Zabiegi Arosha modelujące na ciało

Zabiegi Arosha wchodzące w skład oferty Ultrafit zabiegów modelujących główną metodą walki z cellulitem jest profesjonalne bandażowanie ciała.

Atutem bandaży jest dostosowanie ich działania do konkretnych problemów ciała, a więc są doskonałą metodą walki z cellulitem, dodatkowo modelują, ujędrniają i nawilżają ciało oraz walczą z oznakami starzenia się skóry.  Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami kosmetycznymi. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry.

Stosowane bandaże wskazane są szczególnie przy: utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiających się rozstępach, cellulicie oraz w każdym przypadku, gdy chcemy poprawić kondycję skóry. AROSHA, dzięki bogatej ofercie profesjonalnych produktów daje możliwość wykonywania ukierunkowanych zabiegów, skupiając się na newralgicznych miejscach ciała: nogi i pośladki, brzuch, ramiona i biust.

W metodzie AROSHA  nie stosujemy ucisku, zabiegi idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi na nogach lub ramionach. Dla klientów Dynamic dobierane są indywidualne programy pozwalające uzyskać pożądane rezultaty z zachowaniem należytej ostrożności wymaganej przy skórach naczyniowych.

Zabiegi powiększania i ujędrnianie biustu

Jędrny i kształtny biust to największy atut każdej kobiety. Absolutna nowość – Arosha LIFTING UP KIT to najnowszy zestaw
zabiegowy stworzony z myślą o remodelingu biustu i dekoltu. Jest to zabieg Push Up widocznie poprawiający wygląd biustu, modelujący jego kształt, a także powiększający nawet o jeden rozmiar. Aktywne koncentraty, którymi nasączone są bandaże błyskawicznie wypełnią, wyrzeźbią i podniosą biust. Seria zabiegów tworzy mikrosiateczkę   liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt „push-up”.

Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu.
Powiększa piersi nadając im piękny i okrągły kształt. Dodatkowo poprawia elastyczność i gładkość skóry.

Podczas zabiegu stosujemy wiele aktywnych substancji, jak : wyciągi z Kigelli Afrykańskiej, aminokwasy i włókna białkowe przywracające elastyczność, nawilżający kwas hialuronowy, krzemionkę organiczną w postaci serum, maski, bandaży i kremu do masażu.

Seria 4 zabiegów przyniesie zadowalający efekt! Piękny biust push up bez biustonosza push up i bez skalpela!

AROSHA PUSH UP

bandaże: 4 push up | 250 ml/każdy

Zabieg Arosha Push Up modelujący biust widocznie poprawi wygląd biustu, wymodeluje jego kształt, a także powiększy nawet o jeden rozmiar! Aktywne koncentraty, którymi nasączone są bandaże błyskawicznie wypełnią, wyrzeźbią i podniosą biust.
Seria zabiegów tworzy mikrosiateczkę liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt „push-up”.
Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Powiększa piersi nadając im piękny i okrągły kształt. Dodatkowo poprawia elastyczność i gładkość skóry.
Push up bez biustonosza push up i bez skalpela!

AROSHA LIFT PLUS

ampułki: 4 serum zwiększające objętość | 8 ml/każda
saszetki: 2 maska regenerująca | 75 g/każda
bandaże: 2 push up | 250 ml/każdy
spray: 1 napinający krem do masażu | 50 ml

Najnowszy zestaw zabiegowy stworzony z myślą o remodelingu biustu i dekoltu. Jest to zabieg Push Up widocznie poprawiający wygląd biustu, modelujący jego kształt,a także powiększający nawet o jeden rozmiar!Aktywne koncentraty,
którymi nasączone są bandaże błyskawicznie wypełnią, wyrzeźbią i podniosą biust.
Seria zabiegów tworzy mikrosiateczkę liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt „push-up”. Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania,utraty jędrności i elastyczności biustu.Powiększa piersi nadając im piękny i
okrągły kształt. Dodatkowo poprawia elastyczność i gładkość skóry. Co  znajdziesz w zestawie LIFTING UP KIT:

VOLUMIZING SERUM
emulsja liftingująco-ujędrniająca o bardzo lekkiej konsystencji, zamknięta w fiolce o pojemności 8ml. do aplikacji na piersi i dekolt.

BANDAŻE PUSH UP
nasączone łatwo wchłanialną mieszanką aktywnych składników, która poprawi elastyczność i napięcie skóry. Pomoże wymodelować, przywrócić piersiom objętość oraz zdrowy wygląd.

MASKA REGENERUJĄCA
delikatna maska zawierająca cenne włókna białkowe i aminokwasy, przywracająca elastyczność, jędrność i napięcie skóry.

TENSTOR MASAGE KREM
napinająca emulsja do masażu biustu oraz dekoltu.


I OPCJA: AROSHA PUSH UP

Pakiet 4 zabiegów – 320 zł

 

II OPCJA: AROSHA LIFT PLUS

Pakiet 4 zabiegów –  470 zł

AROSHA PLAKAT