w dniu 19 stycznia nie przegap

W dniu 19 stycznia NIE PRZEGAP
 
18:00 Nauka Tańca Użytkowego w parze. Prowadzi Anna Mishenyova. Tak jak określił jeden z naszych klientów: ” dobrze że skorzystałem z zaproszenia odkryłem dla Siebie coś nowego, proszę mnie zapisać na stałe „
 
19:00 Szalona Zumba z Anią
 
20:00 Tabata + atak na brzuch.
Trening Tabata poprawia znacznie wydolność aerobową (tlenową) i anaerobową (beztlenową) w porównaniu do treningu o niskiej i średniej intensywności. Według badań trening tego typu o wysokiej intensywności to skuteczny sposób na spalenie tkanki tłuszczowej i podkręcenie metabolizmu.
 
21:00 Joga YIN z Dominiką Fugą
JOGA YIN są delikatnym wyzwaniem dla naszego ciała, ale dużym dla naszego umysłu. Podczas zajęć wykonywane są proste, płynne sekwencje oraz asany statyczne.JOGA YIN stosuje pozycje, które rozciągają włókna tkanki łącznej umożliwiając zrelaksowanie ciała i głębsze otwarcie klatki piersiowej, bioder, miednicy oraz niższych partii kręgosłupa.
Najlepszym czasem dla praktyki JOGI YIN jest pełnia księżyca, czas kiedy najbardziej potrzebujemy wyciszenia i głębokiego bycia z samym sobą. Często nie rozumiemy źródła naszego rozdrażnienia, odczuwamy silne pobudzenie i miewamy problemy ze snem.