Zabiegi Arosha

ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE-UJĘDRDNIAJĄCE

Profesjonalne produkty tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących ujędrniających, nawilżających, ciało oraz walczących z oznakami upływającego czasu.

Kluczowym produktem Arosh’y są bandaże wykonane z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry.

Arosha to są zabiegi o właściwościach:

• redukujących cellulit
• modelujących
• ujędrniających ciało
• walczących z o znakiem upływającego czasu
• remodelujących biust i dekolt

Arosha, dzięki bogatej ofercie produktów daje możliwość wykonywania ukierunkowanych zabiegów, skupiając się na newralgicznych miejscach ciała: nogi i pośladki, brzuch i talia, ramiona oraz piersi.
Jakie rezultaty można osiągnąć już po pierwszym zabiegu?
Już po pierwszym zabiegu można zauważyć zmniejszenie obwodu miejsc podanych zabiegom i generalną poprawę stanu skóry. Skóra staje się bardziej napięta, wygładzona, ujędrniona dzięki aktywnym składnikom, które zawarte są w produktach AROSHA.
Czy rezultaty są gwarantowane?
Efekty zabiegu utrzymują się jeśli klient powtarza jeden zabieg raz w miesiącu po skończonej serii oraz prowadzi zdrowy tryb życia.
W celu polepszenia rezultatów polecamy wykonywanie serii zabiegów Arosha, przygotowaliśmy również specjalną ofertę pakietów.

Zabieg Arosha na ramiona, biodra, brzuch, pośladki

 1 zabieg 

 150

4 zabiegi

540

8 zabiegów 

999

Zabieg Arosha remodulujący biust i dekolt

1 zabieg

Zł 110

4 zabiegi

 380

 

Jeszcze Ciebie nie przekonaliśmy, poniżej przedstawiamy przykład z życia, jednej z naszej klientki.

 

AROSHA PLAKAT